Raplamaa raamatukogud

Raamatukogu   Telefon E-mail Koduleht/blogi

KEHNTA VALD

Eidapere raamatukogu Anne Idvand 5348 0591 eidapere.raamatukogu@kehtna.ee Koduleht
Ingliste raamatukogu Pille Matt 5194 7219 ingliste.raamatukogu@kehtna.ee Blogi
Järvakandi aleviraamatukogu Rita Merekivi 5197 6491 jarvakandirk@gmail.com Blogi
Kehtna raamatukogu Silvi Lukjanov 510 5118 kehtna.raamatukogu@kehtna.ee Blogi
Lelle raamatukogu Mariina Madisson 5300 9757 lelle.raamatukogu@kehtna.ee Blogi
Valtu raamatukogu Signe Mürkhain 5190 9857 valtu.raamatukogu@kehtna.ee Blogi

KOHILA VALD

Hageri raamatukogu Anneli Vesiallik 48 36 114 hageri.raamatukogu@kohila.ee Blogi
Kohila raamatukogu Kristiina Bender 48 33 805 kohila.raamatukogu@kohila.ee Blogi

MÄRJAMAA VALD

Haimre haruraamatukogu Ada Mitt 5887 5040 haimre.raamatukoug@marjamaa.ee
Kivi-Vigala raamatukogu Meili Andreller 5886 7681 meili.andreller@gmail.com Blogi
Laukna haruraamatukogu Edith Alasi 5192 1519 laukna.raamatukogu@marjamaa.ee Koduleht
Märjamaa Valla Raamatukogu Ede Talistu 48 21 346 marjamaaraamat@gmail.com Koduleht
Sipa haruraamatukogu Urve Murumets 5198 1763 siparaamatukogu@hot.ee Blogi
Teenuse haruraamatukogu Helle Rehepapp 5340 6058 teenuse.raamatukogu@marjamaa.ee
Valgu haruraamatukogu Vilma Terve
Ülle Ämarik
5770 5447 valgu.raamatukogu@marjamaa.ee Blogi
Varbola haruraamatukogu Monika Kase 5301 9105 varbolaraamat@gmail.com Blogi
Vana-Vigala raamatukogu Mare Ülemaante 5860 9877 vanavigalaraam@hot.ee Blogi

RAPLA VALD

Alu haruraamatukogu Aili Erm 514 9564 alu.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Hagudi haruraamatukogu Maret Aavik 5885 9487 hagudi.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Juuru haruraamatukogu Malle Talvoja 5381 8224 juuru.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Järlepa haruraamatukogu Evi Toomi 5784 9653 jarlepa.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Härgla välisteeninduspunkt Evi Toomi jarlepa.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Kabala haruraamatukogu Hele Mai Truuts 5886 2734 kabala.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Kaiu haruraamatukogu Külli Kahl 5912 3748 kaiu.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Kodila haruraamatukogu Marje Rosenthal 48 94 828 kodila.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Kuimetsa haruraamatukogu Elerin Vilumets 5567 2823 kuimetsa.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Purku haruraamatukogu Heidi Pregel 5860 5662 purku.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Raikküla haruraamatukogu Triinu Tamberg 5192 0316 raikkula.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Vahastu haruraamatukogu Irma Robam 5308 4237 vahastu.raamatukogu@raplakrk.ee Blogi
Kuusiku välisteeninduspunkt 48 94 035 komplekteerimine@raplakrk.ee Info