Kontakt

Aadress: Lasteaia 5 Rapla 79512

Kojulaenutus: 485 5464, 533 38058 (mobiil)

Lugemissaal, internetipunkt: 489 4039

Saali broneerimine: 485 5898

E-post: info@raplakrk.ee

Reg. nr. 75024202

Kuusiku teeninduspunkt: 485 5898

Aadress: Mõisaallee 3, Kuusiku alevik,

Rapla vald, 79516

Avatud: T: 11.00 – 16.00

          

Rapla Keskraamatukogu on avatud

E-R: 11.00 – 19.00

L: 10.00 – 15.00

Suvekuudel juunis, juulis, augustis raamatukogu avatud   E-R 10-18

Jaanipäevast kuni 1.septembrini on raamatukogu laupäeval ja pühapäeval suletud.

Sisetööpäevad: 30. märts, 27. aprill, 25. mai, 28. september, 23. november.  Raamatukogu on neil päevadel SULETUD.

 


Personali kontaktandmed

Direktor Õie Paaslepp 48 55 898

5333 8831

oie.paaslepp@raplakrk.ee
Pearaamatukoguhoidja Katrin Niklus 48 55 898 katrin.niklus@raplakrk.ee
Komplekteerimisjuht Tiina Talvet 48 94 035 tiina.talvet@raplakrk.ee

komplekteerimine@raplakrk.ee

Teenindusjuht Kaja Tammar 48 55 464 kaja.tammar@raplakrk.ee
IT konsultant Katrin Grichin 5340 8308 katrin.grichin@raplakrk.ee
Bibliograaf Urve Ellandi 48 94 039 urve.ellandi@raplakrk.ee
Majandusjuhataja  Endel Satsi  endel.satsi@raplakrk.ee
Kunstnik-restauraator Vahur Abramson 5342 7519 vahurabr@gmail.com
 Kultuurikorralduse spetsialist  Age Tekku  5349 6113  age.tekku@raplakrk.ee
Raamatukoguhoidjad
Annika Toom 48 55 464 kojulaenutus@raplakrk.ee
Ingrid Teder 48 55 464 ingrid.teder@raplakrk.ee

lasteteenindus@raplakrk.ee

Kaja Kivisaar 48 94 035 kaja.kivisaar@raplakrk.ee
Kristel Murel 48 55 464 lasteteenindus@raplakrk.ee
Külliki Leinpere 48 55 464 kojulaenutus@raplakrk.ee
Taimi Jürgens 48 94 035 taimi.jurgens@raplakrk.ee
Korda majas hoiavad
Mariann Roosla
Edvard Saaron
Haruraamatukogud
Alu haruraamatukogu Aili Erm 48 68 397 alu.raamatukogu@raplakrk.ee
Hagudi haruraamatukogu Maret Aavik 48 71 573 hagudi.raamatukogu@raplakrk.ee
Kodila haruraamatukogu Marje Rosethal 48 94 828 kodila.raamatukogu@raplakrk.ee