Kontakt

Aadress: Lasteaia 5 Rapla 79512

Kojulaenutus: 485 5464, 533 38058 (mobiil)

Lugemissaal, internetipunkt: 489 4039, 5340 8308

Saali broneerimine: 489 4039

E-post: info@raplakrk.ee

Reg. nr. 75024202

a/a EE851010802000063002 Rapla Vallavalitsus (Rapla Keskraamatukogu)

Kuusiku teeninduspunkt: 48 94 035

Aadress: Mõisaallee 3, Kuusiku alevik,

Rapla vald, 79516

Avatud: T: 11.00 – 16.00

          

Rapla Keskraamatukogu on avatud

E-R: 11.00 – 19.00

L: 10.00 – 15.00

Suvekuudel juunis, juulis, augustis raamatukogu avatud   E-R 10-18

Jaanipäevast kuni 1.septembrini on raamatukogu laupäeval ja pühapäeval suletud.

Sisetööpäevad: 27. märts, 24. aprill, 29. mai, 25. september, 27. november.  Raamatukogu on neil päevadel SULETUD.


Personali kontaktandmed

 NimiTelefoni numberE-maili aadress
DirektorÕie Paaslepp5333 8831oie.paaslepp@raplakrk.ee
PearaamatukoguhoidjaKatrin Niklus48 55 898
5304 2803
katrin.niklus@raplakrk.ee
KomplekteerimisjuhtTiina Talvet48 94 035tiina.talvet@raplakrk.ee
komplekteerimine@raplakrk.ee
Raamatukoguhoidjad
Kaja Tammar48 55 464, 5333 8058kaja.tammar@raplakrk.ee
Urve Ellandi48 94 039, 5340 8308urve.ellandi@raplakrk.ee
Annika Toom48 55 464, 5333 8058 kojulaenutus@raplakrk.ee
Ingrid Teder48 55 464, 5333 8058 ingrid.teder@raplakrk.ee
lasteteenindus@raplakrk.ee
Kristel Murel48 55 464, 5333 8058 lasteteenindus@raplakrk.ee
Kaja Kivisaar48 94 035kaja.kivisaar@raplakrk.ee
Taimi Jürgens48 94 035taimi.jurgens@raplakrk.ee
Katrin Grichin48 94 039, 5340 8308katrin.grichin@raplakrk.ee
Kultuurikorralduse spetsialistAge Tekku5349 6113age.tekku@raplakrk.ee
Kunstnik-restauraatorVahur Abramson5342 7519vahurabr@gmail.com
MajandusjuhatajaEndel Satsiendel.satsi@raplakrk.ee
IT-konsultantPeeter Linnamäeit@raplakrk.ee
Korda majas hoiavad
Heli Nõmm
Einar Isakannu
HARURAAMAATUKOGUD
Alu haruraamatukoguAili Erm514 9564,
48 68 397
alu.raamatukogu@raplakrk.ee
Hagudi haruraamatukoguMaret Aavik5885 9487,
48 71 573
hagudi.raamatukogu@raplakrk.ee
Juuru haruraamatukoguMalle Talvoja5381 8224,
48 44 196
juuru.raamatukogu@raplakrk.ee
Järlepa haruraamatukogu / HärglaEvi Toomi5784 9653,
48 41 368
jarlepa.raamatukogu@raplakrk.ee
Kabala haruraamatukoguHele Mai Truuts5886 2734,
48 65 577
kabala.raamatukogu@raplakrk.ee
Kaiu haruraamatukoguKülli Kahl5912 3748,
48 45 425
kaiu.raamatukogu@raplakrk.ee
Kodila haruraamatukoguMarje Rosethal48 94 828kodila.raamatukogu@raplakrk.ee
Kuimetsa haruraamatukoguElerin Vilumets5567 2823,
48 46 634
kuimetsa.raamatukogu@raplakrk.ee
Purku haruraamatukoguHeidi Pregel5860 5662,
48 63 223
purku.raamatukogu@raplakrk.ee
Raikküla haruraamatukoguTriinu Tamberg5192 0316,
48 64 424
raikkula.raamatukogu@raplakrk.ee
Vahastu haruraamatukoguIrma Robam53084237,
48 47 747
vahastu.raamatukogu@raplakrk.ee