Rapla KRK haruraamatukogud

Raamatukogu TelefonE-mailKoduleht/blogi
Alu haruraamatukoguAili Erm48 68 397alu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Hagudi haruraamatukoguMaret Aavik48 71 573hagudi.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Juuru haruraamatukoguMalle Talvoja48 44 196juuru.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Järlepa haruraamatukogu / HärglaEvi Toomi48 41 368jarlepa.raamatukogu@raplakrk.eeInfo
Kabala haruraamatukoguHele Mai Truuts48 65 577kabala.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kaiu haruraamatukoguKülli Kahl48 45 425kaiu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kodila haruraamatukoguMarje Rosenthal48 94 828kodila.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kuimetsa haruraamatukoguElerin Vilumets48 46 634kuimetsa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Purku haruraamatukoguHeidi Pregel
48 63 223purku.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Raikküla haruraamatukoguTriinu Tamberg48 64 424raikkula.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Vahastu haruraamatukoguIrma Robam48 47 747vahastu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi