Rapla KRK haruraamatukogud

Raamatukogu TelefonE-mailKoduleht/blogi
Alu haruraamatukoguAili Erm514 9564
alu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Hagudi haruraamatukoguMaret Aavik5885 9487
hagudi.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Juuru haruraamatukoguMalle Talvoja5381 8224
juuru.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Järlepa haruraamatukoguEvi Toomi5784 9653jarlepa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Härgla välisteeninduspunktEvi Toomijarlepa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kabala haruraamatukoguHele Mai Truuts5886 2734kabala.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kaiu haruraamatukoguKülli Kahl5912 3748kaiu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kodila haruraamatukoguMarje Rosenthal48 94 828kodila.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kuimetsa haruraamatukoguElerin Vilumets5567 2823kuimetsa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Purku haruraamatukoguHeidi Pregel
5860 5662purku.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Raikküla haruraamatukoguTriinu Tamberg5192 0316raikkula.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Vahastu haruraamatukoguIrma Robam5308 4237vahastu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kuusiku välisteeninduspunkt48 94 035komplekteerimine@raplakrk.eeInfo