Rapla KRK haruraamatukogud

Raamatukogu TelefonE-mailKoduleht/blogi
Alu haruraamatukoguAili Erm514 9564,
48 68 397
alu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Hagudi haruraamatukoguMaret Aavik5885 9487,
48 71 573
hagudi.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Juuru haruraamatukoguMalle Talvoja5381 8224,
48 44 196
juuru.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Järlepa haruraamatukoguEvi Toomi5784 9653,
48 41 368
jarlepa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Härgla välisteeninduspunktEvi Toomijarlepa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kabala haruraamatukoguHele Mai Truuts5886 2734,
48 65 577
kabala.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kaiu haruraamatukoguKülli Kahl5912 3748,
48 45 425
kaiu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kodila haruraamatukoguMarje Rosenthal48 94 828kodila.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kuimetsa haruraamatukoguElerin Vilumets5567 2823,
48 46 634
kuimetsa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Purku haruraamatukoguHeidi Pregel
5860 5662,
48 63 223
purku.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Raikküla haruraamatukoguTriinu Tamberg5192 0316,
48 64 424
raikkula.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Vahastu haruraamatukoguIrma Robam5308 4237,
48 47 747
vahastu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kuusiku välisteeninduspunkt48 94 035komplekteerimine@raplakrk.eeInfo