Maakonna raamatukogud

Raamatukogu TelefonE-mailKoduleht/blogi
KEHNTA VALD
Eidapere raamatukoguAnne Idvand48 61 243eidapere.raamatukogu@kehtna.eeKoduleht
Ingliste raamatukoguPille Matt48 42 296ingliste.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Järvakandi aleviraamatukoguRita Merekivi48 77 703jarvakandirk@gmail.comBlogi
Keava raamatukoguMarika Tali48 73 125keava.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Kehtna raamatukoguMaie Kalmiste48 75 336kehtna.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Lelle raamatukoguMariina Madisson48 76 735lelle.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Valtu raamatukoguSigne Mürkhain48 62 633valtu.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
KOHILA VALD
Hageri raamatukoguAnneli Vesiallik48 36 114hageri.raamatukogu@kohila.eeBlogi
Kohila raamatukoguKristiina Bender48 33 805kohilaraamat@hot.eeBlogi
MÄRJAMAA VALD
Haimre haruraamatukoguAda Mitt48 26 748haimre.raamatukoug@marjamaa.ee
Kivi-Vigala raamatukoguMeili Andreller48 25 622meili.andreller@gmail.comBlogi
Laukna haruraamatukoguEdith Alasi48 29 235laukna.raamatukogu@marjamaa.eeKoduleht
Märjamaa Valla RaamatukoguEde Talistu48 21 346marjamaaraamat@gmail.comKoduleht
Sipa haruraamatukoguUrve Murumets48 25 433siparaamatukogu@hot.eeBlogi
Teenuse haruraamatukoguHelle Rehepapp48 25 219teenuse.raamatukogu@marjamaa.ee
Valgu haruraamatukoguVilma Terve
Ülle Ämarik
48 28 734valgu.raamatukogu@marjamaa.eeBlogi
Varbola haruraamatukoguMonika Kase5301 9105varbolaraamat@gmail.comBlogi
Vana-Vigala raamatukoguMare Ülemaante48 24 419vanavigalaraam@hot.eeBlogi
RAPLA VALD
Juuru raamatukoguMalle Talvoja48 44 196juuru.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Järlepa raamatukogu / HärglaEvi Toomi48 41 368jarlepa.raamatukogu@raplakrk.eeInfo
Kabala raamatukoguHele Mai Truuts48 65 577kabala.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kaiu raamatukoguKülli Kahl48 45 425kaiu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Kuimetsa raamatukoguElerin Vilumets48 46 634kuimetsa.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Purku raamatukoguRael Padjus48 63 223purku.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Raikküla raamatukoguTriinu Tamberg48 64 424raikkula.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi
Vahastu raamatukoguIrma Robam48 47 747vahastu.raamatukogu@raplakrk.eeBlogi