Maakonna raamatukogud

Raamatukogu TelefonE-mailKoduleht/blogi
KEHNTA VALD
Eidapere raamatukoguAnne Idvand48 61 243eidapere.raamatukogu@kehtna.eeKoduleht
Ingliste raamatukoguPille Matt48 42 296ingliste.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Järvakandi aleviraamatukoguRita Merekivi48 77 703jarvakandirk@gmail.comBlogi
Kehtna raamatukoguSilvi Lukjanov48 75 336kehtna.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Lelle raamatukoguMariina Madisson48 76 735lelle.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
Valtu raamatukoguSigne Mürkhain48 62 633valtu.raamatukogu@kehtna.eeBlogi
KOHILA VALD
Hageri raamatukoguAnneli Vesiallik48 36 114hageri.raamatukogu@kohila.eeBlogi
Kohila raamatukoguKristiina Bender48 33 805kohila.raamatukogu@kohila.eeBlogi
MÄRJAMAA VALD
Haimre haruraamatukoguAda Mitt5887 5040haimre.raamatukoug@marjamaa.ee
Kivi-Vigala raamatukoguMeili Andreller5886 7681meili.andreller@gmail.comBlogi
Laukna haruraamatukoguEdith Alasi5192 1519laukna.raamatukogu@marjamaa.eeKoduleht
Märjamaa Valla RaamatukoguEde Talistu48 21 346marjamaaraamat@gmail.comKoduleht
Sipa haruraamatukoguUrve Murumets5198 1763siparaamatukogu@hot.eeBlogi
Teenuse haruraamatukoguHelle Rehepapp5340 6058teenuse.raamatukogu@marjamaa.ee
Valgu haruraamatukoguVilma Terve
Ülle Ämarik
5770 5447valgu.raamatukogu@marjamaa.eeBlogi
Varbola haruraamatukoguMonika Kase5301 9105varbolaraamat@gmail.comBlogi
Vana-Vigala raamatukoguMare Ülemaante5860 9877vanavigalaraam@hot.eeBlogi