Maakonna raamatukogud

JUURU VALD
Juuru raamatukogu Malle Talvoja 48 44 196 malle.talvoja@mail.ee
Järlepa raamatukogu Evi Toomi 48 41 368 jarleparaamat@hot.ee
JÄRVAKANDI VALD
Järvakandi aleviraamatukogu Rita Merekivi 48 77 703 jarvakandirk@gmail.com
KAIU VALD
Kaiu raamatukogu Külli Kahl 48 45 425 kaiuraamat@hot.ee
Kuimetsa raamatukogu Elerin Vilumets 48 46 634 kuimetsa.raamatukogu@gmail.com
Vahastu raamatukogu Irma Robam 48 47 747 vahasturaamat@hot.ee
KEHTNA VALD
Eidapere raamatukogu Anne Idvand 48 61 243 eidapere.raamatukogu@kehtna.ee
Ingliste raamatukogu Pille Matt 48 42 296 ingliste.raamatukogu@kehtna.ee
Keava raamatukogu Marika Tali 48 73 125 keava.raamatukogu@kehtna.ee
Kehtna raamatukogu Maie Kalmiste 48 75 336 kehtna.raamatukogu@kehtna.ee
Lelle raamatukogu Mariina Madisson 48 76 735 lelle.raamatukogu@kehtna.ee
Valtu raamatukogu Signe Mürkhain 48 62 633 valtu.raamatukogu@kehtna.ee
KOHILA VALD
Hageri raamatukogu Anneli Vesiallik 48 36 114 hageri.raamatukogu@kohila.ee
Kohila raamatukogu Kristiina Bender 48 33 805 kohilaraamat@hot.ee
KÄRU VALD
Käru raamatukogu Ilme Säde 48 74 732 karu.raamat@gmail.com
MÄRJAMAA VALD
Haimre haruraamatukogu Ada Mitt 48 26 748 haimre.raamatukoug@marjamaa.ee
Laukna haruraamatukogu Edith Alasi 48 29 235 laukna.raamatukogu@marjamaa.ee
Märjamaa Valla Raamatukogu Ede Talistu 48 21 346 marjamaaraamat@gmail.com
Sipa haruraamatukogu Urve Murumets 48 25 433 siparaamatukogu@hot.ee
Teenuse haruraamatukogu Helle Rehepapp 48 25 219 teenuse.raamatukogu@marjamaa.ee
Valgu haruraamatukogu Vilma Terve

Ülle Ämarik

48 28 734 valgu.raamatukogu@marjamaa.ee
Varbola haruraamatukogu Monika Kase 5301 9105 varbolaraamat@gmail.com
RAIKKÜLA VALD
Kabala raamatukogu Hele-Mai Truuts 48 65 577 kabalark@hot.ee
Purku raamatukogu Rael Padjus 48 63 223 rael.padjus@gmail.com
Raikküla raamatukogu Triinu Tamberg 48 64 424 tamberg.triinu@gmail.com
VIGALA VALD
Kivi-Vigala raamatukogu Meili Andreller 48 25 622 meili.andreller@gmail.com
Vana-Vigala raamatukogu Mare Ülemaante 48 24 419 vanavigalaraam@hot.ee